כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

מעיין בת 29, 168 ס"מ
חיפה, איזור צפון
אמונה דתי לאומי
לאחרונה באתר: 04/06/20
לכרטיס המלא

חמישה יתרונות של אתרי הכרויות על פני היכרויות מסו

חמישה יתרונות של אתרי הכרויות על פני היכרויות מסורתיות
אתרי הכרויות
לפני שנים רבות היתה לאתרי הכרויות סטיגמה שלילית במובנים רבים והם נחשבו זולים ומיועדים לסוגים מסוימים של אוכלוסיה. כיום כאשר , טוויטר, בלוגים ועוד אתרים וכלים מקוונים שולטים בעולם נראה כי כמעט לכולם יש סוג כלשהו של נוכחות באינטרנט.

האם זה לא הגיוני להשתמש באתרי היכרויות כדרך להשגת מטרות הזוגיות שלך?

פוסט זה ידגיש חמישה יתרונות שבהם היכרויות דרך האינטרנט טובים יותר מאשר שיטות ההיכרויות המסורתיות.

זה לא אומר שהיכרויות מסורתיות הן רעות, להפך יש להן כמה יתרונות בולטים. עם זאת, לצורך הפוסט הזה, נחקור את היתרונות של אתרי היכרויות ואיך הידע הזה יכול להמריץ אותך לנסות אפיק זה או אם אתה כבר משתמש באחד מאפיקי ההכרויות באינטרנט לא להתייאש ולהמשיך לנסות עד שתכיר את הנפש התאומה שלך.Abusive Relationships

אתרי הכרויות הם פתרון מושלם לתירוץ "אין לי זמן"
כאשר אנחנו משאירים מאחורינו את החמימות הנפלאה של בית ספר התיכון הצבא והאוניברסיטה, אנחנו מבינים מהר מאוד, כי החיים גוזלים מאיתנו כמות משמעותית של זמן. משפחה עבודה וחברים הם רק כמה מהדרכים שבהם הזמן שלנו נאכל במהירות.

במ המפגש החברתי בבית הספר, עכשיו אנחנו מתרועעים במשרד.ההבדל העיקרי הוא שבחלק גדול מהמקרים האנשים במשרד אינם בעלי אותו סטאטוס של גיל ומצב משפחתי אותם אנחנו מחפשים.

היופי של אתרי ההיכרויות הוא שהדלתות שלהם פתוחות כל היום וכל הלילה. ניתן לחפש בן או בת זוג גם בשעה 2:00 לפנות הר עם הפיג'מה או 2:00 בצהרים בזמן הפסקת האוכל בעבודה.

אתרי הכרויות מונעות את חרדת הפגישה העיוורת
האם אי פעם היה לכם את העונג לעבור את החוויה של פגישה עיוורת?

גם אם בסופו של דבר הפגישה הייתה טובה, האם לא זכורה לכם הכמות עצומה של חרדה לפני הפגישה?

פגישות עיוורות נקבעות בדרך כלל עם הרבה כוונות טובות על ידי חברים או קרובי משפחה, אך רק לעתים נדירות הן מצליחות להשיג את התוצאה הרצויה.

בעזרת אתרי היכרויות, אתם מקבלים את ההזדמנות להכיר מישהו עוד לפני הפגישה בעולם האמיתי. אתרי ההכרויות עוזרים לכם לדעת :

• מה הן המטרות שלהם?

• אילו אינטרסים משותפים אתם חולקים?

• מהי ההשקפה שלהם בנוגע לרומנטיקה?

להכיר (ואפילו מעט) מישהו לפני הפגישה האמיתית יכול לעזור לזרימת טובה יותר של הפגישה, לשיחה קולחת יותר ומגדיל את הסיכוי להכיר מישהו מתאים.

אתרי הכרויות מאפשרים לך להגדיל את יחס העלות-תועלת
אתרי ההיכרויות מאפשרים סינון של אנשים שהסיכוי לקשר אמיתי איתם הוא נמוך עד בלתי אפשרי. היכרויות מסורתיות, גוזלות זמן רב ופגישות עם הרבה צפרדעים כדי להכיר את הנסיך. הפגישות מגיעות עם תו מחיר עליהן. נכון שיש דברים שאתה יכול לעשות כדי לוודא את שהפגישות מתנהלות ב"תקציב ידידותי" אבל אין להכחיש שזה יעלה לך משהו.

נכון, בחלק מאתרי ההיכרויות ידרשו ממך דמי חבר, אבל הסתכלו על זה כביטוח נגד בזבוז זמן מישהו שאיתו לא סביר שיווצר קשר.

אתרי הכרויות מאפשרים לך להימנע משוק הבשר המביך של הפאבים
עבור רוב האנשים הפאב הוא מ שכיף להיות בו. אפשר לבלות עם כמה חברים, ליצור קשרים חברתיים, לשתות כמה משקאות ולאפשר לעצמך להשתחרר.

עם זאת, יציאה לבר בתקווה לפגוש שם בן או בת זוג כדי ליצור את מערכת היחסים הבאה שלך, אינה האסטרטגיה הטובה ביותר. בפאבים ישנם משתנים רבים מידי כמו אלכוהול, מוסיקה רועשת, אורות עמומים, עשן סיגריות, חברים קרובים, ועוד המונעים סינון טוב של פרטנרים אפשריים.

נכון, אפשר להימשך למאפיינים הפיסיים של מישהו שיושב במרחק כמה שולחנות ממכם אבל עם כל המכשולים האחרים בדרך, מציאת בן הזוג המושלם בסביבה כזו אפשרית אבל בעלת סיכויים נמוכים מאוד.

אתרי הכרויות מתאימים לכולם
לא משנה איזו סוג של מערכת יחסים אתם מחפשים, יש אתר היכרויות באינטרנט שמתאים לרצונות שלך.

מישהו נשוי, מישהו גרוש, מישהו למערכת יחסים ארוכת טווח או רק לבילוי אחר צהרים חפוז. חילוני,דתי, מסורתי, חובב טבע או חובב בישול. כל מה שתרצו תוכלו למצוא במסגרת אחד מאתרי ההכרויות הכללים או באתר ספציפי המתמחה בסוג היחסים שאתם מחפשים או בדמות אותה אתם מחפשים.

לבסוף, כמה הרהורים ומחשבות
אני בהחלט ממליץ לנסות את אתרי ההיכרויות באינטרנט. אם אתם כבר בשלבי בדיקה של אתרי ההכרויות, ובינתיים ללא הצלחה רצוי למקד מחדש את האנרגיה והאסטרטגיה כדי לסייע להפוך את הזמן שלכם פורה יותר.

ה 12/03/2018תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה