כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

אירועים בן 36, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 28/07/20
לכרטיס המלא

איך להתחתן אחרי גיל 35

איך להתחתן אחרי גיל 35
1. החליטו לתת לחייכם האישיים עדיפות ראשונה.
אישה שרוצה שותף לחיים צריכה להיות ממוקדת בחיפוש הרומנטי שלה בדיוק כפי שהיא מתמקדת בקריירה שלה, בתרגול הגופני היומיומי שלה או בטיפול בעורה. מתוך ניסיוני כיועצת ומאמנת לזוגיות, למדתי שנשים שמתחתנות בשנות השלושים והארבעים לחייהן ומעלה, הן בדרך כלל כאלה שהרצון להינשא נושא עבורן משקל רב במיוחד, ושמגיעות להחלטות אשר משקפות את החשיבות הזאת. בזבזתם מספיק שנים בלהתנהג כאילו נישואין לא חשובים לכם. עכשיו הם כן, התחילו לחיות בצורה שנותנת ביטוי לחשיבות הנישואין בחייכם.

2. חשבו על עתידכם כנשואים.
רק לעתים רחוקות אנשים מצליחים משיגים את מטרותיהם, בלי לדמיין קודם את היכולת שלהם להצליח. אם תשמרו בנחישות ציור חיובי של עצמכם כאדם נשוי, תתקרבו מאוד ללהיות אדם נשוי. אל תראו את רווקותכם כמצב קבוע, ראו את עצמכם כמישהו שפשוט עדיין לא מצא את הזיווג שלו – את/ה אדם נשוי/נשואה בהמתנה! העריכו את החיים הטובים שלכם, אבל ציירו בדמיונכם כמה הם יכולים להיות עשירים יותר אילו היה לצדכם בן זוג. אז, למרות שאתן מסוגלות לעשות הכל בעצמכן, אתן מניחות לגברים לעשות דברים עבורכן בלי לחוש שתרומתם מפחיתה מכן. אתן לא מעמידות פנים שאתם חלשות או לא מסוגלות; אתן בסך הכל מאפשרות לאחרים לחוש מוערכים בדרך ישירה וברורה. בדומה, אתם יכולים לראות את עצמכם עורכים שינויים מסוימים, על מנת למזג את חייכם בחייו של אדם אחר – אולי לעבור לעיר אחרת, או להפוך לאם/אב חורג. כוחו של הדמיון הוא היכולת לראות את עצמכם הופכים לחלק מצוות דינאמי, במ להמשיך את החיים כשחקן יחיד.

3. הסירו כל מכשול שגרם לכם להישאר רווקים.
וזאת מתוך הנחה מוקדמת שאתם יודעים מה המכשולים האלה. כדי לבודד אילו מכשולים אולי תרמו להישארותכם רווקים, מלאו את החסר: אני מאמין/ה שאני עדיין רווק/ה בגלל ש ________. יתכן שבסך הכל לא פגשתם עדיין את האדם הנכון או שבזבזתם את רוב זמנכם עד כה בלימודים או בפיתוח הקריירה. יתכן גם שתוכלו להודות שאתם פרפקציוניסטים ושאף אחד לא יכול להתאים לסטנדרטים שלכם, או שהפסקתם להיפגש כדי להימנע מכאבי לב. אפילו תשובות שנשמעות הגיוניות לכאורה, יכולות לכסות על דברים עמוקים יותר בתוככם; יתכן למשל שבאמת עדיין לא פגשתם את האדם הנכון, אבל יחד עם זה נכון גם שלא עשיתם מאמצים להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם. קל יותר להתקדם בחיים האישיים ברגע שבוחנים בכנות ומגלים מה עיכב אתכם עד כה, ומפרידים בין הסברים סבירים לבין תירוצים מושכלים.

4. זקפו קומה.
הודאה בכך שאתם רוצים להתחתן אינה עדות לסבל, זאת בסך הכל מטרת חיים מועדפת. הפסיקו להרגיש מוזרים והודיעו בגאווה לחבריכם, ולאלה שעובדים אתכם, שאתם מעוניינים להיפגש ולשמוע על מועמדים מתאימים. הרבה פעמים אנחנו חוששים שמא גילוי השאיפות האלה יעמיד אותנו באור מביך ולא מחמיא, כאילו שלרצות בן זוג ולבקש עזרה זה חולשה או מקור לבושה. למעשה, הרצון להתחבר לשותף מתאים הוא כוח, ואחת הדרכים הטובות ביותר למצוא בן זוג מתאים, היא דרך אדם שלישי שמכיר את שניכם.

5. הימנעו משיפוטיות.
אל תמהרו לקפוץ למסקנות שליליות לגבי בני זוג חדשים עמם אתם נפגשים. קל לפטור בן/בת זוג מוצלח/ת אם לא ניתזים ניצוצות בין שניכם ברגע שהזמנתם ראשי ארטישוק בתור מתאבנים. בדרך כלל הגברים והנשים הטובים ביותר (קרי: נעימים, כנים, שאפשר לסמוך עליהם, שרוצים להתחתן) לא יהיו אלה שיסנוורו אתכם מהרגע הראשון, אלא אלה שהולכים ומשתבחים עם הזמן.

6. רדו מהשביל אם הוא לא מוביל אתכם למ אליו אתם צריכים להגיע.

היום אתם נפגשים למטרה מסוימת, לא בשביל הכיף. זאת אומרת שאתם חייבים לסלק מחיי ההיכרויות שלכם את כל אלה שמערכת היחסים איתם לא תוביל לנישואין. שמרו על המסלול שלכם בכך שתשליכו ללא רחם את כל משחקי המשחקים למיניהם, את כל הנרקיסיסטים, הרווקים המקצועיים, הילדים של אמא והשקעות גרועות אחרות. גבר בשנות הארבעים המאוחרות שמעולם לא התחתן עד כה, ודאי גם לא יתחתן איתכן. גם לא בחור שאיתו אתן נפגשות ונפרדות לסירוגין כבר חמש שנים ועדיין לא הציע כלום. גברים אלה שאינם מתקדמים לשום מ, הרוויחו את ה'זכות' שלהם לפנות מ לגברים המתאימים באמת לנישואין, שמחכים להכיר אתכן. לרוע המזל, הזמן שבזבזתן על גברים בלי סיכוי לחתונה לעולם לא יוכל לחזור, אז פתחו בניקיון אביב מוקדם וסלקו מחייכם את כל ערפדי האנרגיה, תיכף ומייד.

7. חיו מתוך הכרת תודה.
הדרך הטובה ביותר להפיק יותר מהחיים היא להעריך בצורה מלאה את כל מה שיש לנו. כשמסתובבים כל היום מתוך תחושת הערכה, זה הופך אותנו לשבעי רצון, וככל שאנחנו יותר שבעי רצון, סביר יותר שיימשכו אלינו אנשים אחרים, כולל בני/בנות זוג מתאימים. מצאו דברים קטנים להכיר תודה עליהם. הרגישו שאתם מודים על מה שבדרך כלל נראה לכם כמובן מאליו – הבריאות הטובה, לדוגמא, או שקיעה מהממת. הרגילו עצמכם לבטא בכל יום את הודאתכם על היופי בחיים, והחיים יניחו בדרככם עוד ועוד מיופיים. 05/04/2018תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה