כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 36, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 09/07/20
לכרטיס המלא

היכרויות באתרי אינטרנט יכול להיות עניין כייפי

על פי סקר שנערך השנה, רוב האנשים מתחילים להרגיש בנוח עם היכרויות באינטרנט. עם זאת, כמה טעויות קטנות עדיין מונעות מאנשים לפגוש את בני הזוג שהם מחפשים. היכרויות באתרי אינטרנט יכול להיות עניין פשוט וכייפי אם אתם יודעים את ה"חוקים". טיפים אלו יועילו לכם ותוכלו להיות האדם המחוזר ביותר באתרי ההכרויות בתוך זמן קצר.
ודאו שאתם מוכנים להתחיל היכרות. רוב הסיכויים שאם אתה מחפש עצות על היכרויות באינטרנט, אתם רציניים לגבי הפיכת החיפוש שלכם באינטרנט להצלחה במציאת אהבה. בין אם אתם מחפשים את מערכת היחסים האמיתית הראשונה שלכם או שסיימתם לאחרונה קשר, חשוב שתהיו באמת פתוחים ומוכנים לפגוש מישהו חדש. היכרויות באינטרנט הם כמו היכרויות בחיים האמיתיים. אם אתם לא מוכנים, אל תעשו את זה עדיין. עדיף להרגיש לגמרי מוכן ובטוח כדי לפגוש מישהו שיכול להשלים אותך.

הערכה עצמית. היו כנים עם עצמכם על סוג האדם שאתה מחפשים. עם זאת, כדאי להבין שאי אפשר לשפוט ספר על פי העטיפה שלו. אם אינכם מוצאים מישהו מעניין בפרופילים הנוכחיים, זכרו שאנשים חדשים מופיעים מדי יום באתרי הכרויות פופולריים.

לא מומלץ לפנות לאותו אדם שוב ושוב, שלחו להם הודעה או שתיים ולאחר מכן עברו הלאה, הם כנראה לא מעוניינים.

חשיפה. שימו כמה תמונות עדכניות ומחמיאות של עצמכם – גם בצילום בחלל סגור וגם בצילום חוץ, הכוללות גוף מלא, ותקריב של הפנים. אם פרסום תמונות באתרי הכרויות גורמים לכם להרגיש לא בנוח, תוכלו לשלוח את התמונה אישית ל או להציג אותה לפרופיל מסוים (תלוי באיזה אתר אתם משתמשים) לאחר שתמצאו לנכון עם אדם ספציפי.

נסו להיות ייחודיים אך לא מוזרים.

גברים רבים עושים את הטעות של כתיבה לאישה שהם ראו באתר היכרויות, אך ורק על בסיס התמונה שלה והקרבה הגיאוגרפית. אבל זו לא הנוסחה הטובה ביותר למציאת זוגיות מוצלחת. רצוי לבחור נשים שמושכות אתכם כשיש משהו במשותף ביניכם.

גברים, מה לכתוב בהודעה הראשונה שלכם? כמעט מובטח לכם להיכשל אם תכתבו לאישה באתר היכרויות "את נהדרת / ית." אבל זה סוג של הודעה הגורמת לאישה להיראות הגנרית ומשעממת. נשים מושכות עם פרופילים באתרי היכרויות באינטרנט מקבלות עשרות תגובות מסוג זה בשבוע, במקרים מסוימים, עשרות ביום. המחמאה שלך לא תבלוט מכל התגובות האחרות בתיבת ה הנכנס שלה. היא תהיה משועממת – לא מפני שהיא לשווא, אלא מפני שלא אמרת שום דבר כדי לשכנע אותה ששניכם מתאימים זה לזה.

עם זאת, אם אתם בוחרים לכתוב לנשים אשר חולקות את תחומי העניין שלכם, תקבלו הזדמנויות רבות עבור שורות פתיחה מסקרנות. הגדירו את החיפוש שלכם למציאת בת זוג שנהנית מחברים, תכניות טלוויזיה, סרטים או תחביבים כמוכם. ואז תוכלו לכתוב הודעה כמו "גם אני אוהב ספרים של הסופר X, איזה מהם הוא האהוב עליך? " או אם שני הפרופילים שלכם חושפים אהבת הטיול, אפשר לחלוק אנקדוטה קצרה על הטיול האהוב עליך, ואז לשאול על החוויות האחרונות שלה בטיול שנהנתה בו. אם היא כותבת בפרופיל שלה, כי היא לומדת שפה זרה ואתה מדבר את השפה במקרה, תוכל להתחיל את ההודעה הראשונה אליה באותה שפה כמו בשאלה "איך היה היום שלך?"

אל תשימו את כל המיקוד שלכם על אתר היכרויות אחד.

עשו שיעורי בית. כמה אתרי היכרויות באינטרנט הופכים מתוחכמים יותר באופן שבו הם מתאימים אנשים, אבל זה לא אומר שהם לא יכולים לעשות טעויות. בדקו ככל הניתן, שהפרטים שיש לכם על אותו אדם, אותו אתם מתכננים לפגוש, אכן נכונים.

תעשו את זה בטוח. קבעו את הפגישות הראשונות במ ציבורי ותנו לאדם קרוב או חבר פרטים אודות המ שאתם הולכים ואת מי תפגשו.

היכנסו לאתרי ההכרויות בהם נרשמתם ובדקו כמה פעמים בשבוע, כדי לראות אם אנשים חדשים שנוספו מעניינים אתכם.

תהיו חיוביים. כאשר אתם כותבים על עצמכם ומספרים איזה סוג של אדם אתם מחפשים. תפרטו (אבל לא בגסות) בפרופיל שלכם. היו הומוריסטיים ואופטימיים, ובמקביל ברורים על מה האינטרסים שלכם ואיזה סוג של אדם אתם מחפשים.

תמונת הפרופיל שלך – הצעד הראשון שלך בדרך לזוגיות, לצורך בניית התדמית שלך באופן החיובי ביותר התורמת משמעותית ליצירת דייט שיוכל להוביל לזוגיות מוצלחת.

בברכה זיווג 4 יו
אתר היכרויות חינמי לציבור הדתי ,לציבור המסורתי ,והציבור החרדי ,לרווקים ורווקות ,גרושים וגרושות ,פנויים ופנויות , 07/08/2018תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה