כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 36, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 28/05/20
לכרטיס המלא

6 הסיבות שגברים עוזבים את הנשים שהם אוהבים

6 הסיבות שגברים עוזבים את הנשים שהם אוהבים


אנו בני האדם, זקוקים לסוג מסוים של אומץ כדי להתאהב באדם אחר. לגברים קצת יותר קשה להתאהב מאשר לנשים. מכיוון שכאשר גבר מתאהב, הוא לוקח בחשבון את הצער שאולי יחווה מהאישה שהתאהב בה, כי הוא פותח בפניה את כל כולו.

גברים בדרך כלל לא צוללים מייד לגמרי לתוך האהבה, אלא הם נכנסים אליה בצעדים קטנים. גברים מודעים לעובדה שבבית לא לימדו אותם ולא בנו בתוכם כראוי, את ההבנה, של מניעי הנשים ולפעמים מדובר במניעים פשוטים.

מאמר זה אמנם כתוב בלשון נקבה, אך הוא מתאים בהחלט גם לגברים שבינינו.

אלה הן 6 הסיבות המרכזיות, שגברים עוזבים את הנשים שהם אוהבים

1. הוא מרגיש שהיא רוצה לתקן אותו

כשנשים גורמות לגברים שלהן להרגיש שהם לא מספיק טובים, שהפגמים שלהם ענקיים, או שהם לא יכולים להיות הם עצמם בגלל שיפוטיות מיותרת, הם מתחילים למצוא את הדרך החוצה מהקשר.

ישנן נשים הנוטות לסרס גברים ע"י הפיכתם לפרויקט שלהן.

אלברט נשטיין אמר "גברים מתחתנים עם נשים עם התקווה שהן לעולם לא תשתננה. נשים מתחתנות עם גברים עם התקווה שהם ישתנו. ללא יוצא מהכלל שניהם מתאכזבים".

אין צורך לשנות את הגבר שלך, את לא צריכה באמת לשנות אף אחד. כי כל מה שהגברים צריכים, זה לגלות מי הם באמת.

גברים שגדלו בבתים שבהם היו להם חסכים רגשיים ואולי אף חוו השפלות וכו', גברים שגדלו עם אמהות שתלטניות, ביקורתיות ושיפוטיות, זקוקים בסה"כ לבת זוג אוהבת ותומכת, כדי לעבור את הבגרות הרגשית שמנעו מהם בבית שגדלו בו.

2. מרגישים מאוימים ע"י ההצלחה של בנות זוגן

ישנם גברים החשים מאוימים בשל ההצלחה של בת זוגם. במחקר שנערך באוניברסיטת פלורידה בארה"ב, גברים חשו צניחה של ההערכה העצמית שלהם, כאשר בנות זוגם הצליחו, גם אם בת הזוג לא הציבה תחרות ישירה.

הצלחה של אישה יכולה גם היא להשפיע בצורה שלילית על הדרך שבה הגבר רואה את עתיד מערכת היחסים שלהם. אם הגבר לא הגשים את ההצלחה שהוא יודע שהוא ראוי לה, זו יכולה להפוך להיות סיבה מכריעה בשבילו לעזיבת האישה.

הוא אינו מסוגל להצטרף להצלחה שלה, מכיוון שהוא משווה את ההצלחה שלה לכישלון שהוא מרגיש עם עצמו.
כמובן שתחושה זו גם תלויה באישה שלצידו.

אם האישה לאחר ובזמן ההצלחה שלה, מתנהגת אל הגבר שלה בהערכה, אינה משנה את התנהגותה כלפיו ואינה מנופפת בהצלחה שלה כדרך להגיד לו שהיא טובה יותר ממנו, ישנו סיכוי די גבוה שהוא לא יחוש את הכישלון.

3. היא מנדנדת כל הזמן

גברים יכולים לסבול את הקול המנדנד של האישה ברוב הזמן. אולם הנדנוד והזלזול התמידיים בערכו, בסופו של דבר גובים את מחירם ממערכת היחסים.

יש גברים שאולי משחקים כמו ילדים, אך הם לא באמת ילדים. הם לא יכולים לסבול התבכיינות ותלונות תמידיות.
האם את יכולה לסבול התבכיינות ותלונות תמידיות?

גברים בדיוק כמו נשים, צריכים להרגיש מוערכים. נדנוד מתמיד יוצר הרגל מזיק, שבסופו של דבר גורם להתעלמות ולהתחמקות. הרגל זה מוסיף לחיזוק השלילי שהופך בשלב זה או אחר לפסיבי אגרסיבי.

אם הוא יודע שהיא תמלא אותו בעצב, הוא לא יעשה את זה. כך או כך הוא מרגיש שהיא תתלונן. כאשר לא קיימת הערכה, הגבר לא יעשה בשביל האישה דברים שהיא מבקשת.

האם את תרגישי בנוח עם חוסר הערכה כלפייך?
לגברים, בדיוק כמו לנשים, אישה שמנדנדת היא היצור הכי לא י בעולם.

4. מחסור באינטימיות

בין אם תאמיני בכך או לא, גברים משתוקקים לאינטימיות באותה המידה שבה נשים משתוקקות אליה.

אך כאשר גבר צריך להתחנן לקבל אותה, בזמן שהאישה משתמשת בה כנשק כדי לגרום לו לעשות דברים, יש סיכוי גבוה שהגבר יעזוב את מערכת היחסים הנוכחית, כדי למצוא אישה שתתן לו את האהבה שהוא משתוקק אליה.

גברים לא מחכים לנצח, עם נשים שלא לוקחות חלק פעיל במפגשים אינטימיים עם בן זוגן. גבר מתאהב באישה בשל סיבות רבות, אך גם הוא צריך להרגיש שהוא הגבר המושך ביותר שקיים לה בחיים.

האם את היית מסתדרת עם גבר שלא משתף פעולה במפגשים אינטימיים וגורם לך להרגיש שאת לא מספיק מושכת אותו?

5. היא משווה אותו לגברים אחרים

אחד הדברים המעליבים והפוגעים ביותר באדם, זה כאשר משווים אותו לאנשים אחרים או לאקסים. כאשר האישה מתחילה להשוות את הגבר שלה לאקס שהיה לה, זו ההתחלה של הסוף.

גברים, בדיוק כמו נשים, אינם רוצים לחיות כל הזמן עם השוואה לגבר הקודם שלך. כמו כן, בדיוק כפי שאת רוצה לדעת שאת הכי חשובה לו בחיים, כך גם הגבר רוצה לדעת שהוא הכי חשוב לך בחיים.

הוא לא רוצה לשמוע שמאהב קודם שלך עשה כך או אחרת. הוא רוצה לדעת שמה שהוא עושה בשבילך, מספק אותך בהחלט.

6. תלויה בו רגשית

גברים, בדיוק כמו נשים, זקוקים למרחב המחיה שלהם. הגברים לא רוצים שיתייחסו אליהם כמו אל רכוש. גברים בדיוק כמו נשים, צריכים את החברים שלהם, גברים לא אוהבים להרגיש כמו שמרטפים.

כשהגבר מתחיל להרגיש שהוא מאבד את החופש שלו להשתתף בפעילויות ספורטיביות, יציאות או מפגשים חברתיים עם חבריו, הגבר יעזוב.

מערכת יחסים בריאה דורשת שלשני בני הזוג יהיו חברים ותחביבים משל עצמם. התלות הרגשית מעמעמת את הניצוץ של מערכת היחסים.

גברים לא מנתחים את המצב יותר מידי זמן. זו ההרגשה של היותם כלואים. לכן מהרגע שבו הם מרגישים שהחיים שלהם נחטפו, זה הרגע שבו הם עוזבים. גברים, בדיוק כמו הנשים, חוששים לאבד את החופש שלהם.

גברים אוהבים נשים. גבר מתאהב באישה יחד עם הציפייה שהאישה שהתאהב בה מעריכה אותו, מכבדת אותו ותומכת בו.

אך כאשר האישה גורמת לו להרגיש שהוא לא מספיק טוב בשבילה או שהוא רכוש שלה, הוא יגיע להחלטות רציניות לשינוי הסטטוס מערכת היחסים.

אם ניקח רגע אחד של כנות, אתן הנשים מרגישות בדיוק אותו דבר, כאשר אתן מקבלות את אחת מההתייחסויות הנ"ל, נכון?

שתפו עם החברים והמשפחה, הם יודו לכם! 07/07/2019תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה