כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 36, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 07/08/20
לכרטיס המלא

3 דרכים מוכחות להצלחה באתרי היכרויות

3 דרכים מוכחות להצלחה באתרי היכרויות


אתרי הכרויות זו המצאה אדירה, אתם מסתכלים בפרופילים, מוצאים מישהו שמוצא חן בעיניכם ופותחים בשיחה, עם קצת מזל, מציאת החן הדדית ואפשר לצפות לחיי אהבה חדשים, תשוקתיים ורומנטיים, שיובילו לזוגיות מוצלחת. בתאוריה.

במציאות, זה כמו משחק ביריד שצריך לירות על שורה של ברווזים, אבל אף אחד אף פעם לא מצליח לקלוע למטרה, אם זה מכוון או לא, זה מתסכל, אלא אם כן אתם צלפים מעולים, אחרת, אתם בדרך כלל תלכו הביתה בידיים ריקות.

צילום לאתרי אינטרנט

צילום: תמר מלין

נדב, גבר מנוסה עם יותר מ-50 דייטים, שהכיר באתרי הכרויות וקרוב ל-8 שנים של ניווט באתרי הכרויות שונים, מספר כמה מתסכל זה יכול להיות: "עשיתי אין ספור טעויות, שמתי תמונות פרופיל טיפשיות, שלחתי הודעות טיפשיות עוד יותר, והיו לי דברים שנראו כאילו הם בכיס, שלא התממשו. החוויה הזו, יחד עם זאת, אפשרה לי להבין, מה למען השם לעשות ואני רוצה לחלוק חלק מהטיפים והטריקים שלי אתכם. הטיפים הבאים מיועדים לגברים ונשים כאחד, בתקווה שיחסכו מכם חלק מהכישלונות שעברתי".

1. הכל תלוי בתמונת הפרופיל שלכם.
הרבה אתרי הכרויות ומאמרים, מנסים לשכנע אותך שמה שתכתבו בהודעה הראשונה זה הדבר הכי חשוב. זה נכון ברמה מסוימת. לבטח, מה שתכתבו בהודעת הפתיחה ובפרופיל יכתיבו הרבה מההצלחה שלכם באתרי הכרויות, אבל הגורם הכי חשוב, זה איך הצד השני יגיב לתמונת הפרופיל שלך. זה הדבר הראשון שיראו! אמנם תוכן הודעת הפתיחה יקבע אם מישהו יכנס לפרופיל שלך, אבל זו תמונת הפרופיל הקטנה שתקבע אם בכלל יפתחו את הודעת הפתיחה שלכם. זה לא חוק אוניברסלי, קחו נשים כדוגמא – ככל שהן מקבלות יותר הודעות בכל יום, יותר בררניות הן יהיו. האם אי פעם מחקתם הודעה שקיבלת בהתבסס אך ורק על תמונת הפרופיל? אני חושב שכולם עשו זאת באיזה שהוא שלב, תארו לך כמה לעיתים תכופות הייתם עושה זאת, אם הייתם מקבלים עשרות ביום, לעומת אחת או שתיים בשבוע. הנשים האטרקטיביות ביותר, לא פותחות את כל ההודעות, מכיוון שאין להם סבלנות וזמן לעבור על הכל. צריך להניח שמבט חטוף בתמונת הפרופיל שלכם, זה כל מה שינחה את בני הזוג הפוטנציאליים שלכם, אם לפתוח את ההודעה או לא, לכן אם תמונת הפרופיל היא לא התמונה הכי טובה שיש לכם, אתם עושים לעצמכם שירות לא טוב. הימנעו מלהציג תמונות ללא חולצה, או רשמיות מידי – מה שעובד זו תמונה שמראה אתכם רגועים, כיפים ובעל חיים חברתיים אקטיביים.

2. המפתח לכתיבת פרופיל מעניין באתרי היכרויות
זה לא משנה מה אתם כותבים, כל עוד תשדרו כנות ופגיעות. הדרך הטובה ביותר להעביר כנות היא לכתוב מילים משוחררות כאילו אתם משוחחים, בלי לנסות להרשים או להיות יותר ממי שאתם.
פגיעות היא המהות של פתיחות מבלי לחשוש מדחייה.

האם אתם שחקני שחמט חנוניים? האם אתם נלהבים מתכנות מחשבים? האם יש לכם פטיש ללקק בולים? אל תפחדו לספר לאנשים מי אתם ומה אתם אוהבים לעשות. אנשים אטרקטיביים באמת מרגישים בנוח עם עצמם ויש להם את הביטחון לחשוף את מחשבותיהם ורגשותיהם, מבלי לחשוש מה מישהו אחר חושב. בקשו מהחברים הכי טובים שלכם או מישהו שאתם סומכים עליו לקרוא את הפרופיל שלכם, כדי לבדוק אם מה שכתבתם באתר ההיכרויות מייצג באופן הוגן וכנה את האישיות שלכם.

3. ההודעה הראשונה היא מאוד חשובה

לאחר שכתבתם את הפרופיל שלכם והוספתם כמה תמונות מחמיאות, עכשיו אתם מוכנים לשלוח את ההודעה הראשונה שלכם. איך?
ראשית, לא רק לשלוח הודעות בעיוורון: כדאי להתאים את המסר למטרותיכם והאדם שאתם. לא מומלץ לתת לאישה יפה מחמאה פיזית, היות שהיא לא תשפיע עליה במיוחד. כמו כן, לא כדאי להקניט, כי יש כאלו שיפגעו. לא מומלץ להיות פלרטטנים מדי, אם אינכם מחפשים סטוץ. במ זאת, מומלץ לתת מחמאה מלאת חיבה ולהראות עניין במשהו שכתבו בפרופיל. המשפט האחרון, גם הוא חל בשני הכיוונים.
שכל ישר עובר דרך ארוכה כאן:
קראו את הפרופיל, נסו למצוא משהו שרוב האנשים עלולים להחמיץ. האם ראיתם ואהבתם את אותו הסרט, האם שניכם הייתם במדינה שאתם אוהבים, האם למדתם או יש לכם ידע באותו תחום? השתמשו במידע או באווירה שאתם מקבלים מקריאת הפרופיל ולכו עם האינסטינקטים שלכם.
מחקרים הראו שהזמן הטוב ביותר לשליחת הודעות באתרי הכרויות הוא במוצאי שבת , כשלרב האנשים יש זמן פנוי, הם גולשים באינטרנט ומחפשים חברה. 09/12/2018תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה