כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 36, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 09/07/20
לכרטיס המלא

סימני אהבה בקשר חדש

סימני אהבה בקשר חדש
הוא עקבי וזמין – גילויי חיבה מתקיימים לעיתים גם בקשרים שאינם עמוקים וארוכי טווח, ומה שיבדל בין חיבה חולפת לתחושות של אהבה הוא מידת העקביות שהגבר שלך מגלה כלפייך. אם הוא נעלם למשך ימים, אם הוא פעמים רבות לא זמין, אם הוא נלהב לרגע אחד ומתעלם ברגע אחר – אלו בדרך כלל איתותים קלאסיים לאדם שמשדר שאיננו מעוניין בך באופן מחייב – וזה לא בהכרח רע, זו רק האמת. כמובן שאין הכוונה שהוא צריך להיות זמין 24 שעות ביממה ולדווח לך על כל צעד, אך כדאי שתשימי לב האם הוא מתמיד ביחס שהוא מפגין ומגלה סימני מסירות. תשומת לב מיוחדת כדאי לך להקדיש לשאלות על קיום הבטחות שהוא הבטיח לך ואמירת אמת.

הוא רוצה לדעת עלייך כמה שיותר - אם הגבר שאיתך רוצה לראות תמונות ילדות שלך או לשמוע מה עשית במקומות העבודה הקודמים שלך, אלו הם סימנים נהדרים שהוא מתעניין בך לעומק ורוצה באמת להכיר אותך. כששני אנשים זרים נפגשים יש להם עבר עשיר שהוא חלק ממי שהם היום, ואם בן הזוג שלך שואל ומתעניין לגבי העבר שלך, מבלי לשפוט אותך על דבר, משמע שהוא רוצה לחוות אותך במלואך ולהשלים את הפערים שנוצרו טרם היכרותכם.

הוא דואג לך וחש אחריות כלפייך - סיפרת לו שלא אכלת עדיין או שהיית בבדיקות דם הר והוא לא אומר שום דבר, ראי זאת כנורת אזהרה לגבי מידת ההתעניינות שלו בך. לעומת זאת, אם הגעתם יחד למסיבה אצל חבריו והוא דואג שיהיה לך מ לשבת ושתרגישי בנוח – זהו איתות נפלא שהגבר שלידך מאוהב או לכל הפחות ג'נטלמן אמיתי. העצמאות שלך והעובדה שאת לא בהכרח זקוקה לכך שבן הזוג שלך יילחם את מלחמותייך – לא מנוגדת להבנה שזה תמיד טוב לגלות שיש בו צורך או רצון, לכל הפחות, להגן עלייך - ולא ממ מאצ'ואיסטי אלא ממ דואג.
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
אהבתי

הוא רוצה שתכירי את חבריו ומשפחתו ומעוניין להכיר את שלך - פה ושם את תתקלי בגבר חדש שמוצא חן בעינייך, אך יחד עם זאת תשימי לב שהוא לא מציע אף פעם להכיר לך את החברים והמשפחה שלו. ייתכן שהוא נעשה אפילו די חשאי כאשר הוא מקבל טלפון מקרוביו כשאת לידו. אל תהססי לבקש לפחות פעם אחת להכיר אותם, אם הוא איננו מעוניין לחבר בין העולמות שלו ייתכן שהוא מסתיר משהו או שהוא לא מעוניין שהקשר ביניכם יהפוך לרציני. החיבור בין חברים ומשפחה מתקיים בשני הצדדים, ולכן חשוב שתראי את הנכונות של בן הזוג שלך להכיר ולבלות זמן גם עם האנשים הקרובים אלייך.

הוא עושה דברים שונים מכפי שהוא רגיל - מערכת יחסים חדשה תמיד מצריכה התגמשות, שינויי הרגלים והקרבות בין שני בני זוג, אך כאשר אהבה מעורבת בעניין כל אלו הופכים להיות קלים יותר. אם התחלת לבלות יותר זמן בבית שלו והוא מפנה לך חלק בארון שלו בניגוד להרגליו, אם הוא רוצה לתכנן בילוי עם חבריו ומתחשב באילוצי הזמן שלך כי הוא רוצה שתצטרפי, ואם הוא נפתח בפנייך וחושף את החולשות, הכאב והדברים האישיים ביותר שלו כפי שהוא לא נוהג לעשות בדרך כלל, המשמעות של זה היא שהוא רוצה להעמיק את הקשר ביניכם, לבנות אמון ולאותת לך שהוא אוהב אותך.

הוא קשוב למה שאת אומרת - אם סיפרת לו שאת צמחונית או אלרגית לבוטנים והוא בכל זאת שואל אותך אם את רוצה סטייק או במבה, כנראה שאת במערכת יחסים עם אדם שאיננו מקשיב לך או שוכח את מה שסיפרת. הדבר איננו בהכרח מעיד שהוא איננו מאוהב בך, וייתכן שהוא פשוט סובל מהפרעת קשב, אך אם הוא זוכר היכן נמצאת דוושת הגז ברכב, הוא יכול להתאמץ ולזכור את הדברים שחשובים לך. מידת הקשב שלו חשובה מאוד גם לחיי האהבה שלכם, ואם חלקת איתו את העדפותייך ויש בו צורך לרצות אותך, את תיהני מהתוצאות בשטח. רק שימי לב שאיפה שמישהו מנסה לספק, חייבת להיות מישהי שיכולה להיות מסופקת.

סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
אהבתי 12/12/2018תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה