כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 36, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 09/07/20
לכרטיס המלא

סימני אהבה בקשר ותיק

סימני אהבה בקשר ותיק
הוא עושה עבורך מחוות אהבה קטנות - הוא כבר מכיר אותך היטב ויודע מה את אוהבת וממה את סולדת, ואם הוא גם מוכיח לך שהוא לא שוכח מכך, סימן שהוא עדיין מאוהב. אם אתם נפגשים בערב והוא שולף מהתיק את הסוכריות שאת אוהבת וקשה להשיג, או אם הוא מחכה לך עם מטרייה כשאת מחנה את הרכב ביום גשום כי הוא יודע ששכחת אותה בבית – אין ספק שבן הזוג שלך עדיין רוצה לספק ולרגש אותך.

הוא מעוניין לשמוע את דעתך ועצתך - יכול להיות שבן הזוג שלך נוהג לשאול אותך כבר באופן קבוע מה לקנות בסופר-מרקט ומתי צריך לצאת לאירוע, אך האם הוא באמת רוצה לשמוע את דעתך על הדברים החשובים שמתרחשים בחייו? אם הוא חולק איתך לדוגמה, סכסוך שנוצר לו עם עמית בעבודה ורוצה מיוזמתו לשמוע את עצתך בעניין, סימן שהוא בוטח בך וחש איתך בנוח ושדעתך עדיין חשובה לו. השיתוף הזה הוא גם סימן עבורך שהתגובות שלך לדברים שהוא חולק אינן מרתיעות או או שיפוטיות – וזה טוב.

הוא נלהב מהמראה שלך גם כשאת בפיג'מה - האדם שחי איתך רואה אותך פעמים רבות במצבים מביכים או קצת מוזנחים. אין לנו יכולת או רצון להיות תמיד מטופחות ובמיטבנו, והמציאות היא שכולנו גם מתבגרות וחוות את השפעות הגיל. אך אהבה איננה שייכת רק לצעירים ולבעלי עור מתוח, והאדם שאוהב אותך יראה את יופייך גם כשאת בפיג'מה ואחרי שקמטי צחוק נחרשו בפנייך. אם בן הזוג שלך עדיין אומר לך כמה את יפה כשאת קמה בר, בלי איפור ובלי בגדים מגונדרים – סימן שהוא אוהב אותך.
סימנים שגבר אוהב ומאוהב: זוג מאוהב בתמונת וינטג'
אהבתי
הוא נהנה ממגע שאיננו מיני - אנחנו לא יכולים לחיות בלי חום אנושי ואנו מצפים לקבל אותו מבן הזוג גם בלי קשר למגע מיני. נגיעות בין גבר לאישה שתמיד מסתיימות ביחסי מין, ייתכן ויובילו את אחד מבני הזוג לשייך מגע רק למניע אחד ולתחושת רתיעה. לכן, אם הגבר שלצדך מתקרב אלייך כדי לקבל או לתת חי, אם הוא נהנה לפעמים להתכרבל איתך בשמיכה, או אם הוא יושב צמוד אלייך ומושיט לך יד – סימן שהוא עדיין חושק בקרבתך ובחום האוהב שלך.

הוא קונה לך מתנות שרמזת שאת אוהבת - יש לך יום הולדת או מאורע משמח ויכול להיות שאת מצפה למתנה מבן הזוג שלך. ייתכן אפילו שהוא זכר את התאריך ורכש לך שי נחמד. אם במקרה עברתם ליד חנות בגדים חודש לפני ואמרת כבדרך אגב שהמעיל בחלון הראווה מוצא חן בעינייך, וזו המתנה שקיבלת – סימן שאת חיה עם בן זוג ששם לב למה שמעניין ומושך אותך – וזהו פשוט סימן נהדר.

הוא מגניב אלייך מבטים בין אנשים - אם הגבר שלך שולח לך מבט רומז כאשר אתם בין אנשים, או קורץ לך בעין שובבה כדי לגרום לך לצחוק מבדיחה שרק שניכם מבינים, סימן שהוא עדיין חש באינטימיות ביניכם ומבקש לשבות ולהרשים אותך במחוות קטנות גם לאחר שנים. 12/12/2018תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה