כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 36, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 09/07/20
לכרטיס המלא

טיפים לכתיבת פרופיל להיכרויות באינטרנט

טיפים לכתיבת פרופיל להיכרויות באינטרנטפרופיל היכרויות באינטרנט הוא כרטיס הביקור שלכם ומאפשר לכם הזדמנות אדירה למציאת זוגיות מוצלחת, כדאי להציג את התמונות הטובות ביותר שלכם ואת האישיות הייחודית שלכם. הכרטיס שלכם באתרי ההיכרויות יהיה גורם מרכזי להצלחה במציאת זוגיות דרך האינטרנט, מילוי הפרטים והצגת תמונות חיוניים מאחר והם מסייעים להציג אתכם בצורה נכונה ומשקפים את מה שאתם מחפשים בבני הזוג שלכם.

צילום תמונות פרופיל מקצועיות

ענו בתשומת לב על השאלות
כשתירשמו בפעם הראשונה לאתר הכרויות, תתבקשו למסור פרטים בסיסיים על עצמכם. תוכל לבחור את המילים המתארות בצורה הטובה ביותר אתכם ויתנו לאחרים מושג על הדברים שמעניינים אתכם, אם זה אוכל בחוץ, ריקודים או התנדבות. תתבקשו גם לענות על שאלות לגבי סוג בן/ת הזוג שאתם מחפשים.

התשובות שתכתבו תעזורנה לגולשים באתר ההכרויות להתחבר אלכם, בין אם זה דרך חיפושים מתקדמים, או על ידי הצגת הפרופיל שלכם כאחת ההתאמות היומיות שנשלחות אליהם. לכן זה חשוב לענות על שאלות אלו באופן מדויק והוגן עבור הסיכוי הטוב ביותר האפשרי של מפגש ההתאמה האידיאלי שלכם עם בני הזוג אותם אתם מחפשים. אם אתם חובבי יוגה, או לא יכולים לסבול מעשנים או רוצים ילדים בעתיד, קל לזהות בני זוג פוטנציאליים על ידי קריאת כרטיס ההיכרויות שלהם ולהימנע מדייטים עם בני זוג לא מתאימים.

כתבו על תחומי העניין שלכם
לאחר שתסיימו למלא את המידע הבסיסי שלכם באתר ההיכרויות, תוכלו להוסיף פרטים נוספים ב"כמה מילים על עצמי" וב"פרטים נוספים עליי". כדאי לתאר את הדברים שאתם מתלהבים מהם, כגון תחומי עניין ותחביבים ואת מקומות הבילוי המועדפים עליכם. זוהי הזדמנות טובה לתת לאנשים מושג לגבי עיסוקיכם בזמנכם הפנוי, כמו גם איך אתם מעבירים את יום העבודה שלכם.

אם אתם מעוניינים לנסוע, כדאי לנצל הזדמנות זו, כדי לספר על היעד האהוב עליכם, או על הדברים המדהימים ביותר שגיליתם ברחבי העולם. לחילופין, אם כבר פירטתם מה תשוקותיכם, תוכלו לתת לבני זוג פוטנציאליים שקוראים את הפרופיל שלכם סקירה קצרה של הסרט או הספר האהוב עליכם.

כתבו תיאור ייחודי על עצמכם
לפעמים החלק המאתגר ביותר של השלמת פרופיל באתרי הכרויות הוא כתיבת הטקסט החופשי על עצמכם. זהו החלק שבו תוכלו לתאר דמותכם ולהסביר מה אתם מחפשים מבני זוג פוטנציאליים. עם כל כך הרבה פרופילים באתרי ההיכרויות חשוב להפוך את הפרופיל שלכם לבולט ושונה מכל השאר וחשוב למלא את החלק הזה, אתם ייחודיים, כדי לוודא שאישיותכם בולטת וכי בני זוג פוטנציאליים יוכלו לקבל תחושה של האני האמיתי שלכם.

נסו להימנע מקלישאות ותיאורים נפוצים, במ זאת, חישבו מה מבדיל אתכם מכל אחד/ת אחר/ת – למשל, האם אתם משוגעים על חמאת בוטנים? האם יש לכם תשוקה סודית לסרטים של וודי אלן? מעל הכל, כדאי להשתמש בהומור כדי לפרוץ חסמים, להיות ידידותיים, מהנים ונגישים.

מומלץ להסתכל מה חברים אחרים כותבים כדי לקבל קצת השראה, או לבקש מהחברים שלכם לתאר אתכם. זכרו, כי לרוב החברים אין זמן לקרוא כל מודעה שהם רואים ורובם נוטים לסרוק אותם במהרה. טוב להשתמש במילים מוכרות, עבור שמות מקומות או סרטים, קבוצות כדורגל … שיגרמו לעצור ולשהות בפרופיל שלכם.

IMG_6392 (Copy)

תנו לפרופיל שלכם שם מסקרן
שם הפרופיל שלכם הוא ההזדמנות מושלמת להפוך את הפרופיל שלכם לייחודי. חישבו מה אתם בעצם ומה אתם מחפשים, כדי לוודא שהשם שבחרתם משקף זאת.

העלו תמונת פרופיל לאתר
זה וודאי לא מפתיע, כי הפרופילים המושכים ביותר את תשומת הלב של בני זוג פוטנציאליים באתרי ההיכרויות, הם אלו בעלי תמונת פרופיל טובה, בנוסף לפרופיל שכתוב היטב. שהרי אם התמונה לא אטרקטיבית, לא יכנסו לקרוא את מה שכתבתם על עצמכם. 01/08/2018תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה