כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 36, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 09/07/20
לכרטיס המלא

אם בן הזוג שלך עושה 1 מתוך 4 הדברים הבאים – אסור ל

אם בן הזוג שלך עושה 1 מתוך 4 הדברים הבאים – אסור לך להתחתן איתו !
הבסיס למערכת יחסים בריאה בין בני זוג, אמור לעסוק כולו באהבה וכבוד, זה הוא הכלל החשוב ביותר. לא חסר מערכות יחסים בריאות בהן שני הצדדים מתקשרים, מראים כבוד וחיבה האחד כלפי השנייה, ועובדים קשה כדי לשמור על מערכת יחסים תקינה.

לצערנו, ישנן גם שפע של מערכות יחסים שלא נראות אפילו קרוב למערכת יחסים תקינה. האבסורד שרבות ממערכות היחסים ההרסניות האלו מתפתחות למרות כל הסימנים המקדימים לחוסר תפקוד.

נשים, הסימנים הללו צריכים להיות הגורמים המכריעים, שכמעט וצועקים "אל תתחתני איתו!". אלו הם 4 הסימנים:מצבי רוח ואלימות
האלימות לא חייבת להיות פיזית כדי להדליק נורה אדומה. אם הגבר שלך נוטה להתפרצויות מילוליות רבות ומעשים פיזיים כמו הרס חפצים, במהרה האלימות הזו תופנה כלפייך, בצורה הגרועה ביותר של התעללות. הגרוע מכל הוא, שמצבי רוח ואלימות נוטים להידרדר ולא ניתן לטפל בהם, גם לא בעזרת ייעוץ זוגי.

חוסר נאמנות
"גבר שבוגד פעם אחת, תמיד בוגד". ברגע שאדם שחוצה "קו אדום" פעם אחת, הנכונות הזו קיימת לעד. אם לגבר שלך יש היסטוריה של ניאוף במערכות יחסים קודמות או קודם לכן במערכת היחסים הנוכחית, חוסר האהבה והכבוד רק ילכו ויחמירו. מערכות יחסים גדלות רק אם אנשים מתמקדים בהן, ולא מסתכלים לצדדים.

התמכרות
התמכרות לסמים, לאלכוהול, למין והימורים כפייתיים הם כולם סוגים של בעיות התנהגות הרסניות אשר להן נטייה להשמיד ולהחריב כל מה שנקרה בדרכם. יותר מדי נשים מרגישות צורך "להציל" את המכור מעצמו. המציאות היא שרוב המוכרים זקוקים לייעוץ אינטנסיבי ותמיכה כדי להיחלץ מהמצב ונשים לרוב לא מצליחות "לתקן" את המצב.

התנהגות רכושנית
אם את מרגישה שהגבר שלך מראה סימנים של קנאה קיצונית ובעלות, סביר להניח שהוא סובל מבעיות של חוסר הערכה עצמית וביטחון עצמי נמוך. גבר בריא בנפשו מבין שלאישה יש צורך באינטרקציה חברתית והוא צריך ללמוד לשחרר. למרבה הצער, התנהגות רכושנית מובילה לעתים קרובות לזעם ואלימות קיצונית.

אם הפרטנר שלך מראה אחד מן הסימנים האלו, העצה הטובה ביותר היא להמשיך הלאה ולחפש את מערכת היחסים הבריאה לה את ראויה. אל תפלי קורבן לצורך שלך לטפל ו"להציל" את האדם מעצמו. הגבר הנכון יהיה תמיד עסוק בלהפוך להיות הגבר אותו תמיד רצית ולו היית זקוקה.

תגובות 02/01/2018תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה