כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 35, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 03/04/19
לכרטיס המלא

9 עצות שיעשו אתכם מיליונרים בגיל 30

9 עצות שיעשו אתכם מיליונרים בגיל 30
אל תחסכו רק בשביל לחסוך, אל תהססו לממן את עתידכם מכספם של אחרים, חכו עם קניית שעון היוקרה וכוונו ל-10 מיליון, לא למיליון אחד בלבד. טיפים ממיליונרים שעשו את הונם במו ידם
סוכנויות הידיעותפורסם: 18.02.16 , 19:52
להיות מיליונר לפני גיל 30 זה אפשרי, גם בלי להמציא את הבאה או לזכות בלוטו. על מנת לעזור לכם להגיע לאותו מספר קסם של מיליון שקל (או דולר) נזיל בחשבון בנק, אתר Business Insider אסף 9 עצות מאנשים שהפכו למיליונרים בגיל צעיר.

1. התמקדו ברווח
"בסביבה הכלכלית של היום אי אפשר לחסוך את דרככם אל המיליון", כותב גרנט קארדון, שבגיל 21 היה שקוע בחובות, ובגיל 30 כבר הפך במו ידיו למיליונר.

לדבריו, "הצעד הראשון הוא להתמקד בהגדלת ההכנסה ואז לחזור על כך. ההכנסה שלי היתה 3,000 דולר לחודש ותשע שנים לאחר מכן היא 20,000 דולר לחודש. התחילו לעקוב אחרי הכסף, וזה יאלץ אתכם לשלוט בהכנסה ולזהות הזדמנויות".

קל אמנם להגיד "תרוויחו יותר כסף", אבל קשה ליישם את ההמלצה בפועל. עם זאת, לרוב האנשים יש הזדמנויות. שוק העבודה מציע מגוון אפשרויות ליצירת הכנסה נוספת מהצד, וקיימות אפשרויות ליצירת הכנסה פאסיבית או פרויקט צדדי, במקביל לעבודה במשרה מלאה.

2. חסכו על מנת להשקיע, לא בשביל לחסוך
קארדון כותב כי הסיבה היחידה לחיסכון כסף להשקיע אותו. אם תשימו את הכסף שאתם מרוויחים בחשבונות השקעה סגורים ולא נזילים, תהיה לכם מוטיבציה להמשיך ולהגדיל את ההכנסה הקיימת כדי לחיות. "עד היום, לפחות פעמים בשנה, אני מרושש לחלוטין משום שאני תמיד משקיע את העודפים במקומות שאין לי גישה אליהם", כותב קארדון.

המפתח בהעברת הכסף להשקעה הוא להפוך את ההעברה לאוטומטית. כך לעולם לא תצטרכו לראות את הכסף שאתם מקצים להשקעה, ותלמדו לחיות בלעדיו.

3. בקשו עזרה
"ב מסוימת בעסק שלי, לא הייתי יכול לצמוח עוד, עד שלא גייסתי מספר אנשי מפתח", כותב דניאל אלי, איש עסקים ומרצה שהפך למיליונר בתוך פחות מחמש שנים, בגיל 24.

"לבקש עזרה זה לא הצד החזק שלי, אך גרמתי לזה לקרות. תוך מספר חודשים היו לי עורך דין, עורך, מאמן אישי, שף במשרה חלקית, ועובדים נוספים. בהתחלה זה עלה לי הרבה, אבל בסופו של דבר ההחלטה הזו עזרה לי להגיע לרף המיליון. רוב האנשים לא מגייסים עזרה בגלל האגו שלהם". 02/08/2019תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה