כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 36, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 09/07/20
לכרטיס המלא

כך תבנו פרופיל מושלם באתר היכרויות - המדריך המלא

כך תבנו פרופיל מושלם באתר היכרויות - המדריך המלא
נתנאל קראוס מתווה קווים מנחים לפעילות באתרי היכרויות במגזר הדתי. החל מאסטרטגיה, וכלה בבחירת תמונה. היקף התיאור הביוגרפי והיחס לצד האפל של אתרי ההיכרויות.
נתנאל קראוסאתרי היכרויות הנם ערוץ המנסה להקל וירטואלית על הליך החיתון המסורתי שעבר תהפוכות. מבחינת המגמה הכללית בנישואים אפשר לומר כי פעם היה יותר קל, כיוון שההורים דאגו לסדר עבורנו את הנושא. גם היו כרמים. יש שיוסיפו בעדנה כי בעבר בנים היו מחזרים יותר.
היום, מי שמבקש להתחתן יפעל במספר ערוצים במקביל. המבקש להתחתן יקבל הצעות מבני משפחה, מחברים, ממכרים, ייצור קשר עם שדכנים/יות, יחזר בעצמו וגם יירשם למספר אתרי היכרויות. למעשה, רבים הם הערוצים בהם ניתן להכיר בני זוג. אולם, לא כולם מתאימים לכולם, לא כולם מעוניינים לעשות שימוש בכולם, ויש שרואים את המטרה הסופית - היכרות, ולא משנה להם, בתכל'ס, הערוץ שיהווה את מקור ההיכרות.

כל ערוץ ניתן לייעל
לדעת איך להפעיל חברים ובני משפחה באופן מיטבי, איך להנחות שדכנים ואף איך להתחיל עם הצד השני בנונשלנטיות. בהתאם, ניתן לייעל את פעילותינו באתרי היכרויות. מעבר להרשמה לאתר היכרויות יש בחינות רבות לאופן ההתנהלות בסצנת הפנויים-פנויות הווירטואלית. הנושאים המהותיים הם: בחירת תמונה, המידע הביוגרפי בכרטיס האישי, סינון המועמדים, אופן הפנייה והמענה, זמני הביקור באתר, איפוס חשבון לאחר תקופה ארוכה, מספר האתרים בהם נרשמים, משנה הזהירות ברשת, אופן החיבור בין ההיכרות הווירטואלית למפגש הראשוני במציאות, ו... זהו פחות או יותר. רשימה מהירה זו מכסה את כלל הנושאים העיקריים. בוודאי שיש עוד נקודות נקודתיות הראויות להתייחסות ועל כך בהמשך. לא נעסוק בתבניות כתיבה או משפטי פתיחה, כדי להשאיר מ למאמץ של כל שחקן.
הבא נתחיל.

אסטרטגיה - מה פרופיל צריך לשדר? הפרופיל כמכלול צריך לשדר את הדברים הבאים:

1.אני בחור/ה עם חיים.

2. אני באתר היכרויות אך לא מטעמי יאוש.

3. יש לי חיי חברה גם מחוץ לרשת אך להערכתי אתרי היכרויות הם גם אפשרות טובה להכיר בני זוג.

5. אני בן/ת זוג פוטנציאלי/ת ראוי/ה.

6. החשבון שלי פעיל (- להיכנס מספר ימים בשבוע היכן שמוצג תיעוד על פעילות אחרונה בחשבון).


מחקר שוק
הסתכלו על פרופילים של אחרים ונסו להבין מהו פרופיל טוב ומדוע. ראו הסרטון של מי ווב, בו היא מרצה על מסעה במחקר פרופילים באתרי היכרויות: 01/04/2020תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה