כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 35, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 21/01/20
לכרטיס המלא

טיפים לשיפור הסיכויים באתרי הכרויות

טיפים לשיפור הסיכויים באתרי הכרויות


ההצלחה באתרי הכרויות מורכבת משלושה פרמטרים עיקריים. התמונה, תוכן הכרטיס ואופן שליחת ההודעה.

התמונה
תמונה אחת שווה אלף מילים ולכן יש חשיבות רבה לתמונה שאתם מעלים באתר הקפידו לעלות תמונות ברורות ואיכותיות.

1. הקפידו לעלות תמונה עדכנית. כאשר מעלים תמונה לא עדכנית נוצרת עוגמת נפש לשני הצדדים.

2. המענו מתמונות לא מחמיאות שימו לב לתאורה, היזהרו מתמונות עם צל.

3. תמונות שמצולמות מרחוק או קרוב מדי.

4. התמונות צריכות להיות אישיות, צילום עם עוד אנשים אינו מומלץ.

5. (אצל גברים) תמונות עם פלג גוף עליון חשוף גם אם אתם גברים שרירים , תמונות כאלו אינן מומלצות במיוחד אם עברתם את גיל 30, אצל גברים מתחת לגיל 25 זה במקרים מסוימים יכול להגדיל את אחוז הפניות.

אצל נשים תמונות עם בגד ים, גם אם את דוגמנית על עדיין לא מומלץ לעלות תמונות עם בגדי ים. בדרך כלל מקבלים יותר פניות , אך איכות הפניות נמוך יותר. גם אם תעלי תמונות עם מחשוף הסיכוי שתקבלי יותר פניות גדול יותר אך גם כאן , איכות הפניות עלול להיות נמוך יותר.

6. תמונות עם כלי נגינה בעיקר גיטרה תמיד עובד.

הכרטיס
רצוי מאוד להתייחס בכובד ראש בהקמת הכרטיס באתר הכרויות ישנם כמה כללים מאוד חשובים שיש לעשותם וישנם כמה טעיות נפוצות שרצוי להימנע מהן. מה יש לעשות ?

1.השתדלו לא לדבר בקלישאות ולהיות נאמנים לאמת שלכם. תכונות אופי אטרקטיביות כמו בטחון עצמי, חוש הומר , ליברליות ופתיחות מחשבתית נתפסות בצורה חיובית אצל המין השני.

2. כתבו על עצמכם בצורה מעניינת, נסו ליצור סקרנות אצל הקורא, תזכרו זהו כרטיס הביקור שלכם ולכן מלבד החשיבות שהכרטיס חייב להיות מסקרן ומגרה לקריאה שימו לב שאינכם כותבים בשגיאות כתיב או בעברת לא תקנית. מומלץ לעבור פעם נוספת על הפרופיל לפני אישרו, רצוי גם שחבר טוב יביע דעה.

3. התמקדו במה חשוב לכם, למשל אם אתם טבעונים נא ציינו זאת.

4 . אם אתם עוסקים בספורט או נגינה או כל פעילות מיוחדת רצוי מאוד לציין זאת.

5. "קצת על עצמי" - החלק הזה מאוד משמעותי בכרטיס, כרטיס דליל בפרטים מביע חוסר רצינות.

6. פתיחות וזמינות , שדרו שאתם זמינים ופתוחים לפניות, דאגו שהכרטיס לא יראה רתיעה. כרטיס אותנטי מקבל פניות איכותיות יותר.

7. תהליך מילוי הכרטיס אינו פשוט ולכן אין מניעה לגשת אליו לצורך שדרוג גם במועד מאוחר יותר.

ומהן הטעויות ?
1. כרטיס רברבני- כרטיס רברבני המגזים בתיאורים על יכולות גורם לאנטיגוניזים מצד הקורא, השתדלו להימנע מתיאורים מחמיאים מדי או מפורטים מדי על התחביבים, לימודים עבודה וכיו"ב.

2. כתיבה נגטיבית- כרטיס הבנוי מכתיבה שלילית ומתמקד במה לא מחפשים יוצר תחושת ניכור, יש להתמקד במה אנו מחפשים, לכתובה בצורה חיובית ואופטימית.

3. כרטיס מפורט מדי- כרטיס טרחני בעל הרבה פרטים יוצר שעמום וחוסר עניין, השאירו מ לסקרנות. מומלץ לכתוב בנקודות ולא בבלוק אחד על מנת שהכרטיס יהיה ברור ומעניין.

4. יאוש- לא רצוי להשתמש בארסנל של מילים המשדרות יאוש וחולשה, מילים כמו נמאס לי להיות לבד, אינם יוצרים חשק אצל הצד השני לפנות. כמו לא לפרט על יחסים עם האקסים.

5. רשימת מכולת – מאוד חשוב להציג מה אנו מחפשים בבן זוג, אך יחד עם זאת לא מומלץ להציג יותר משנים או שלושה.

6. בנאליות – כידי להימנע משימוש בקלישאות ובאמרות בנאליות , נסו לחשוב מה באמת חשוב לכם ונסחו זאת בזהירות. 7. שפה- אל תשמשו במילים גבהות מידי או לא מוכרות , הימנעו מגסויות ומרמיזות מניות.

8. שקרים – חשוב מהכל , ישנם מספר סוגי שקרים נפוצים באתרי הכרויות , בעיקר לגבי, גיל, השכלה מצב משפחתי והכנסה. תחילת קשר עם שקרים יוצרת פגיעה עמוקה בהמשך היחסים. פגיעה כזו לפעמים אינה ניתנת לריפוי- ראו הוזהרתם !

אופן שליחת ההודעה
אחרי שדיברנו על החשיבות של העלאת התמונה, והקמת הפרופיל באתר הכרויות יש חשיבות גדולה לאופן שלחת ההודעה. אז איך כדאי לפנות ?

קודם כל רצוי לפנות בצורה ישירה וכנה, הודעה שלא חודרת לפרטיות ולא מציגה אותנו בצורה חושפנית מדי. יש לפנות בצורה שמשקפת את מי שאנחנו באמת ולא מציגות מצג שווא. כדאי להניח את הקלפים על השולחן על מנת כבר בהתחלה יובן מה מטרת הקשר. למשל ניתן לרשום הודעה כזו "אני מחפש קשר כיפי וחברתי ולאו דוקא קשר לטווח ארוך אם את בעניין , אני אשמח לשמוע ממך"

פניה נוספת יכולה להיות בצורה שתעורר גירוי וסקרנות, פניה שמעוררת עניין ומחשבה, וגורמת לצד השני להבין שכותב ההודעה קרא את הכרטיס והוא אינו שולח הודעות גנריות. הודעה כמו "קראתי את כרטיסך ואני מבין שאת אוהבת את החיים, אוהבת פעילות ספורטיווית , אשמח אם נעשה פעילויות כאלה ביחד". מראה למקבל ההודעה שיש תחומי עניין משותפים וכותב ההודעה יכול התאים לנו. מה לא שולחים?

1. הימנעו משאלות אינטימיות ומביכות, בעיקר בענייני , פוליטיקה עדות. וכיו'ב כמו כן לא להעיר הערות יסטיות כמו "את כוסית על" או הערות כמו "יש לך גוף משגע".

2 שליחה של אותה הודעה למספר רב של אנשים, אנשים מעדיפים התייחסות אישית ברגע שמקבל הפניה מרגיש שלא היתה התייחסות מיוחדת לפרופיל שלו, או שמדובר בהודעה גנרית , התייחסות תהיה בהתאם.
בהצלחה צוות זיווג 4 יו אתר הכרויות איכותי לדתיים,מסורתיים,חרדים,בעלי תשובה,האתר חינמי לחלוטין. 09/03/2019תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה