כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 36, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 07/08/20
לכרטיס המלא

מכירים בחורה רווקה? זה מה שהיא צריכה מכם!

מכירים בחורה רווקה? זה מה שהיא צריכה מכם!
הדרך לחתונה רצופה כוונות טובות, נשמות טובות, והרבה חוויות לא נעימות. אלינור רחימי משתפת אותנו במסע האישי שלה בדרך למטרה. והפעם, היא פונה לרווקים באתרי ההיכרויות, ומציעה כמה כללים שיקדמו אותם בדרך למציאת אהבה.


אחרי שכמה וכמה פנו אלי ואמרו לי: אלינור, בחיאת אלינור. את כל הזמן כותבת מה לא נכון, פעם אחת תכתבי מה כן! אז הנה, מורה הנבוכים שלי, לאנשים שמכירים או שהם משפחה של רווקה חמודה וצעירה (אנחנו תמיד צעירות!):

מודעה
גלו הבנה, יש המון סיטואציות שלא קלות עבורנו, גם אם לא נגיד את זה בקול רם. לא, אנחנו לא צריכות רחמים - אנחנו צריכות הבנה של הסיטואציה המורכבת בה אנחנו נמצאות וזה לא כולל העצמה של המצב הזה.

פחות ביקורות, יותר פירגון! הבחורה שמולכם מקבלת כל יום כמויות מסחריות של ביקורת, גם מאנשים שהיא לא מכירה. כאילו היא מינימום סניף של רמי לוי בקבלת סחורה, תחסכו מאיתנו את הפסיכולוגיה בגרוש שאתם מכירים מכל מיני ספרים כמו "למה גברים אוהבים ביצ'יות" וכו'. מה במ? מחמאות ופירגון!!! משפטים כמו: "איך את עושה את זה"? / "איזה מוכשרת את יואו" / "עשית הכל לבד? איזו מלכה", יתקבלו בברכה.

במ לבאס אותנו עם תלונות על הילדים המתוקים שלכם, יש עוד הרבה נושאים בעולם שאפשר לדבר ולצחוק עליהם. כמו למשל מצב המלפפון בשטחים הכבושים.

הכי חשוב! במ לספר לנו על בחורים מהממים שאתם לא מתכוונים לשדך לנו, שידוכים שידוכים שידוכים! אבל כאלה איכותיים שירימו לנו את הביטחון העצמי. לא בחורים מוזרים שלוקחים בחורות לדייט עם קופון "תן ביס" של העבודה, זה לא נחשב.

במ להגיד "בקרוב אצלך", תעשו השתדלויות שאנחנו לא יודעות עליהם. תתפללו בשבילנו, ברכו אותנו בלב, כנסו לקבוצות שידוכים, תבררו בשבילנו על רווקים.

במ לספר לנו כמה אנחנו מרתיעות בחורים, או לחוצות, או כל מיני תובנות הזויות.
צאו איתנו לבלות, תזכירו לנו כמה אתם אוהבים אותנו, תעלו לנו את הביטחון העצמי.

הכתבה בחסות צוות זיווג 4 יו
אתר הכרויות איכותי ובחינם לחלוטין
מיועד לדתיים ,מסורתיים, חרדים,
חוזרים בתשובה ,חבדניקים, ברסלבים,
בהצלחה לכולם. 11/01/2021תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה