כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 37, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 25/11/21
לכרטיס המלא

איך לעורר משיכה אצל בחורה?

איך לעורר משיכה אצל בחורה?
מדוע היא אינה נמשכת אלייך? כי מראה חיצוני מעורר משיכה ראשונית בלבד אצל בחורה. שעמום או התנהגות נמושית או ניסיון לקבל ממנה "אישור" או גבר שמוסר את הכוח שלו לבחורה נוגד משיכה אצל בחורה. כאשר אתה מתנהג באופן צפוי, לא מאתגר, בנאלי, אתה מתנהג בדיוק כמו 100 הבחורים הקודמים שהתחילו איתה. אתה גורם לה בעצם להימשך אלייך פחות, אם בכלל עוררת אצלה משיכה ראשונית עוד לפני שהרסת זאת (כלומר, באמצעות המראה החיצוני שלך).

איך לעורר משיכה אצל בחורה? זו בדיוק הגישה שאני מדבר אליה. בלעדיה, שוב דבר שתעשה או לא תעשה בטל בשישים. כל עוד בחורה אינה נמשכת אלייך, אתה משול לצלף שעיניו קשורות והוא מנסה לירות בכל מיני כיוונים בתקווה שאחת היריות תפגע במשהו... כאשר בחורה נמשכת אלייך, אתה משול לצלף שהורידו לו את כיסוי העינים, ואז אם הוא מיומן בקליעה, יש גם סיכוי מצויין שהוא יפגע...

בתמציתיות רצחנית, רק כדי לסבר את ה"אוזן" שלך, כך מעוררים משיכה בבחורה:
1. בטחון עצמי בלתי מעורער (לא מופרז!!! שים לב). אני אוהב את עצמי, אני נאמן לעצמי, אני שלם עם עצמי, אני יודע שאני אחלה של בן אדם, ויודע איך לגרום לבחורה להנות בצורה מדהימה איתי.
2. הומור כללי (ואם אתה חושב שמי שמתחיל עם בחורה בהומור הוא ילדותי או ערס, סימן שאתה יודע מעט מאוד על נשים). הומור הוא הדרך שלך להינות מכל סיטואציה, ולגרום לזולת להנות גם הוא.
3. הומור עוקצני. כאשר אתה "עוקץ" בחורה כאשר אתה משוחח איתה, אתה מערער את שיווי המשקל שלה, מעורר פתאום את תשומת ליבה. אתה לא צפוי, גורם לה לעוררות. חשוב שזה יהיה הומור עוקצני, ולא סתם עוקצנות. לגבי הטיימינג והמינון של כלי מדהים זה, יהיה עליי לכתוב מאמרים נפרדים.
4. תקשורת. אני לא מדבר רק על מילים. אני אפילו לא מדבר על מסרים ישירים. אני אפילו לא מדבר על תכנים. אני מדבר על טון דיבור, שפת גוף, משחקי מילים, מסרים משתמעים, קשר רעיוני בין שאלה לתשובה לשאלה הבאה, ועל ריבוי-משמעויות. כשאני מדבר על כל אחד מהמוטיבים הללו של תקשורת (ורבים אחרים) אני מדבר על שליטה בשידור כמו גם בקליטה. אם לא תדע לפרש נכון את התקשורת שלה, לא עשית כלום.
5. הבנה. כל עוד לא תבין מה קורה מתחת לפני השטח בינך לבין אישה, כלומר את ה"משחק הפנימי" לא תבין לעולם דבר. זה לא משפט הפתיחה, וזה לא מה שאתה מספר על עצמך, וזה לא המשקה שהזמנת בשבילה. המשחק הפנימי מתרחש במימד של פסיכולוגי ושל מתח מיני של ציפייה ושל הפתעה, של מסתורין ושל מבוכה, של סקרנות ושל כיף, וכדי להבין אותו יהיה עלייך להצליח להיכנס לראש של שני טיפוסים:
א. גבר שמצליח עם נשים, באופן שצופה מן הצד יכול לתפוס את הראש ולהגיד "אבל הוא אפילו לא היה אליה נחמד במיוחד, הוא היה חוצפן, הוא אפילו לא הזמין אותה למשקה, והיא מסרה לו את מס' הטלפון שלה אחרי 5 דקות... מה קרה פה????"
ב. אישה. בעיקר אישה שרגילה להיות מחוזרת ע"י גברים, ולא אחת שעיניה קורנות מאושר אם איזה גבר נחמד החליט לתת בה עניין...
6. כוח. נשים נמשכות לגברים שמשדרים כוח. אני לא מדבר כאן על שרירים או מאצ'ו!!! אני מדבר כאן על "מוג'ו" (כפי שמכנה זאת אוסטין פאוורס). אני מדבר על צ'ארם. אני מדבר על כריזמה. אני מדבר כאן על שליטה בסיטואציה, לא משנה איזו. אני מדבר כאן על יכולת להוביל. אני מדבר כאן על כושר החלטיות, ועמידה מאחורי התדמית שלך. אני מדבר על כושר אלתור. כאשר אתה מגיש לבחורה את ה"כוח" שלך על מגש של כסף אתה משדר לה שאתה גבר חלש. נשים אינן נמשכות לגברים חלשים, בטח שלא נשים איכותיות. כאשר אתה מתחזה לגבר חזק, אבל בפנים אתה עודך גבר חלש, אין סיכוי שתחזיק מעמד הרבה זמן מול ה"ראדאר" המובנה של נשים לזהות סוג כזה של מתחזים.

זו יכולה להיות נקודת ההתחלה שלך לפרק חדש בחיים שלך.

-----------הכתבה בחסות צוות זיווג 4 יו
אתר הכרויות איכותי ובחינם לחלוטין
מיועד לדתיים,מסורתיים,חרדים,
חוזרים בתשובה,ברסלבים,דתלשים
ולכל מי שהדת והמסורת קרובה 10/11/2021תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה