כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
שאלות נפוצות

שאלות כלליות
ש:
עבור מי "זיווג 4 יו" מיועד?
ת:
"זיווג 4U" מיועד ליהודים שומרי תורה מצוות, כלומר "דתיים".ומסורתיים
ש:
האם מותר לי לשקר אודות הגיל, גובה או כל מידע אישי אחר?
ת:
מצופה מהחברים שהפרופיל ישקף את האמת על החבר/ה אף אחד/ת לא צריכ/ה להתבייש בגילו/ה או בכל מידע אחר על עצמו/ה. שימו לב: אתם לא חייבים להשתמש בשם האמיתי בפרופיל - זה לא נחשב שקר.
ש:
איך אתה מגדיר "שומר מצוות" ו-"דתי"?
ת:
שאלה טובה. המושגים מוגדרים באופן הרחב ביותר ,אבל במסגרת המסורת היהודית המקובלת. מעשית השורה התחתונה היא: על החבר להאמין בקב"ה, לקיים את ההלכה, לשמור שבת וכשרות. האתר מיועד ל כל האנשים שעונים על הדרישות המינימאליות הללו
ש:
האם אנשים שחיים בנפרד מבן/בת זוגם יכולים להצטרף לאתר?
ת:
רק אנשים לא נשואים יכולים להצטרף ל"זיווג 4U". אם אתם חיים בנפרד מבן/בת הזוג ולא התגרשתם לפי ההלכה, אל תרשמו לאתר
ש:
אני שדכן/חבר/קרוב משפחה של פנוי/ה ואני רוצה לרשום אותו/ה באתר? האם מותר?
ת:
לא. כל חבר/ה צריך להירשם בעצמו/ה ולהציג רק את עצמו/ה. אם את/ה מכיר מישהו/י שרוצה להתחתן אל תירשם במקומו או בשמו - אלא הציע לו/לה להירשם בעצמו/ה. אסור להיות סוכן של מישהו/י אחר.
שאלות חשובות
ש:
האם מישהו יכול לראות את כתובת הדואר האלקטרוני שלי?
ת:
אף חבר לא יכול לראות את כתובת הדואר האלקטרוני שלך. זהו המידע האישי הרגיש היחיד שאת/ה מוסר בעת ההרשמה באתר (אין צורך אפילו במסירת השם האמיתי). הכתובת אינה חשופה לאיש מלבד מנהל האתר. כל הודעה שאת/ה מקבל/ת מחבר אחר עוברת דרך המערכת. המערכת שולחת לכתובת הדואר האלקטרוני הודעה שמודיעה לך שמחכה לך ב"זיווג 4U" הודעה (את ההודעה תוכל/י לקרא רק באתר ע"י כניסה אליו עם שם משתמש וסיסמה). החבר/ה ששולח/ת לך את ההודעה לא רואה את כתובת הדואר האלקטרוני שלך. זה תלוי אך ורק בך אם את/ה רוצה להחליף כתובת או כל מידע שהוא עם חבר אחר.
ש:
מה ההבדל בין שם משתמש ושם ייצוג?
ת:
השם משתמש שאת/ה בוחר הוא ייחודי, כלומר שכל שם משתמש של כל חבר הוא שונה. בנוסף, האנשים היחידים שרואים את שם המשתמש הם את/ה ומנהל האתר. את/ה משתמש בו רק 1) להתחבר למערכת ו/או 2) להזדהות לפני מנהל האתר. ניתן לשנות את שם המשתמש.
השם ייצוג הוא השם שהחברים האחרים רואים ומזהים אותך בו. יתכן שלהרבה אנשים יהיה אותו שם ייצוג. ניתן לשנות את שם המשתמש בכל עת שתרצה ע"י עדכון הפרופיל שלך.
ש:
נרשמתי כחבר חדש אבל אני לא מצליח להתחבר. מדוע?
ת:
ברגע שמלאתם טופס רישום באתר - המערכת שולחת אליכם דואר אלקטרוני עם אשור לכתובת דואר אלקטרוני שציינתם בטופס רישום. בהודעה הזו יש קישור מיוחד. את/ה חייב/ת להקליק על הקישור ע"מ להפעיל את החברות.
ש:
יש לי בעיה לשלוח הודעה כי אין כפתור "שלח"
ת:
לבעלי הגדרות תצוגה של 800X600 פיקסלים
יש בעיה אנו עובדים לתקן זאת
ש:
שאלה
ת:
תשובה
ש:
כיצד אני משנה פרטים בכרטיס שלי?
ת:
נניכנסים לניהול כרטיס
עידכון פרטים
משנים מה שרוצים
לוחצים עדכן
ש:
איך להעלות תמונה
ת:
נכנסים לניהול כרטיס
עידכון תמונות
בחר קובץ
הוסף
בהצלחה
ש:
אין לי דוא"ל (אימייל), אפשר להירשם בלי?
ת:
אין לי דוא"ל (אימייל), אפשר להירשם בלי?
כן. יש אפשרות גם לבחור בכפתור "הרשמה באמצעות פייסבוק". בלחיצה על כפתור זה, ההרשמה מתבצעת אוטומטית עם פרטי הפייסבוק שלך – השם שלך והגיל שלך. כמובן שאת שאר הפרטים בפרופיל יהיה צורך לערוך באופן עצמאי דרך "עריכת הפרופיל". לאחר שנרשמת באמצעות הפייסבוק, יהיה ניתן להיכנס לאתר זיווג 4 יו בכל עת דרך פרטי הכניסה שלך לפייסבוק – דוא"ל / טלפון וסיסמת פייסבוק.
ש:
איך נרשמים לאתר?
ת:
איך נרשמים לאתר?
בצד שמאל של עמוד הבית יש כפתור של "להיצטרפות חינם לחץ כאן – ההרשמה דורשת מספר פרטים בסיסיים: שם, דואר אלקטרוני, סיסמא לאתר, תאריך לידה, מגדר. וזהו. נרשמת לאתר! ההרשמה אורכת פחות מדקה. אם הנך כבר באתר, נשמח אם תספר/י לחברים על האתר, כידוע, המתפלל על חברו נענה תחילה. ולכן , אם כולם ידאגו לכולם יהיה פה מאגר של כל מחפשי הקשר הרציני בישראל וכל אחד ואחת יוכלו למצוא את הזיווג במהרה.
ש:
כיצד אני מחליף סיסמה ?
ת:
ניכנסים לניהול כרטיס
יפתח דף החלפת סיסמה
רושמים סיסמה חדשה
ואז שמור.
ש:
כיצד מחליפים מייל
ת:
בדף הבית מצד שמאל יש קוביה שרשום פרופיל אישי,
לוחצים על עריכת פרופיל
מחליפים מייל ואז שמור.
ש:
כיצד אני משנה פרטים בפרופיל
ת:
נכנסים לניהול כרטיס
עדכון פרופיל
משנים מה שרוצים
ואז שמור
ש:
מה עלי לעשות במידה ואיני מעוניין לקבל חומר פירסומי ?
ת:
בהתאם לתקנון האתר , זיווג 4יו רשאי לשלוח חומר פירסומי לחברי האתר , במידה ואינך מעוניין לקבל חומר פירסומי במייל שנישלח ע׳פ התקנון , מופיע המילה הסרה , בלחיצה על המילה הסרה , תוסר באופן מיידי מרשימת התפוצה ולא ישלח לך חומר פירסומי , בהצלחה .
שאלות נפוצות
ש:
איך אני יכול ליצור קשר עם חבר אחר?
ת:
כאשר הרצת חיפוש ומצאת חבר/ה שאליו/ה את/ה רוצה להתקשר, השתמש בשדות ההודעה בתחתית הפרופיל שלו/ה. כאשר את/ה מקליק על כפתור "שלח הודעה" ההודעה שלך תופיע בתיבת ההודעה של החבר. המערכת תישלח הודעה בדואר האלקטרוני לאותו חבר להודיע לו שמחכה לו הודעה באתר.וכן ניתן לשוחח איתו בצט במידה והוא און ליין
ש:
שכחתי את הסיסמה. איך אוכל לקבל תזכורת?
ת:
אם שכחתם את הסיסמה בכניסה לחברים לוחצים על שכחתי סיסמה
נפתח דף תזכורת סיסמה
ממלאים מייל ולוחצים המשך
הסיסמה תישלח למייל
בהצלחה
ש:
איך אני יכול להקפיא או לבטל חברות באתר?
ת:
יש שתי דרכים להסיר את עצמך מ zivug4u ניתן להקפיא את החברות באופן זמני או למחוק את החברות באופן קבוע. שתי האפשרויות ניתנות לגישה בעמוד ניהול חשבון אחרי התחברות למערכת
הקפאה:כאשר את/ה לא רוצה להופיע באתר או להשתמש בו אבל בכוונתך לחזור ולהפעיל את החברות בעתיד, השהה את החברות. המידע שלך יישמר במערכת אבל איש לא יוכל לחפש או לראות את הפרופיל שלך. הודעות ששלחת/ה לחברים אחרים יישמרו בתיבת ההודעות שלהם כל עוד הם לא מחקו אותם. הם גם לא יוכלו לשלוח אליך הודעות כל עוד החברות מושהה.
מחיקה:: כאשר את/ה בטוח/ה שאת/ה לא רוצה להשתמש יותר במערכת ניתן לבטל את החברות באופן קבוע. פעולה זו תמחק את כל המידע מבסיס הנתונים של "zivug4u" כולל כל ההודעות ששלחת לחברים אחרים. אם בעתיד תרצ/י לחזור תצטרכ/י להרשם כחבר/ה חדש/ה ללא כל קשר לחברות הישנה